Satılık Tekneler

Rossinavi ve Pininfarina’dan; Super Sport 65
11/28/2019 Rossinavi ve Pininfarina’dan; Super Sport 65
Rossinavi, Pininfarina ile güçlerini birleştirdi ve ortaya Super Sport 65 konseptini çıkardı. Proje, iki firmanın 2017’de tanıttığı Aurea’dan sonra birlikte hareket ettiği ikinci tasarım oldu.

Super Sport 65 

Tamamen alüminyumdan inşa edilmek üzere tasarlanan Super Sport 65, üst düzey performans ortaya koyan spor otomobillerden esinlenilerek geliştirildi. Baştan kıça kadar tek bir ana çizgi üzerine çizilen tasarım, Pininfarina’nın klasik akıcı stiline sahip. Boyu 65,5 metre olan konsept süperyat, sadece 2,2 metrelik su kesimi sayesinde sığ sahillere erişebilecek bir tasarım.

Super Sport 65

Süperyatın üst güvertesi, Pininfarina tasarımı olan Maserati Gran Turismo modelinin çizgilerini yansıtıyor. Cömert açık alanlar sunan üst güvertede, jakuzzi ve güneşlenme alanları da mevcut. Spor otomobilin hava girişlerine atıfta bulunurcasına tasarlanmış olan kıvrımlı merdivenler, tavandan yere kadar uzanan camlarla birlikte tasarım anlamında etkileyici bir görünüm ortaya koyuyor. 

12 kişilik misafir konaklama kapasitesine ek olarak, kaptan ve mürettebat için 7 kamara yer alıyor. 
 
Fotoğraflar: Rossinavi

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS