Satılık Tekneler

Ritz-Carlton’ın Gemisi Rezervasyon Alımına Başladı
12/30/2019 Ritz-Carlton’ın Gemisi Rezervasyon Alımına Başladı Ritz-Carlton Yacht Collection

İkonik oteller zinciri Ritz-Carlton’ın, denize açılma projesinin ilk aşamasında sona gelindi. Dünyanın önde gelen tatil resort markalarından biri olan Ritz-Carlton’ın ilk cruise gemisi, 2020 ve 2021 sezonları için rezervasyon almaya başladı. 

Ritz-Carlton Yacht Collection

Toplamda 149 lüks süit kamarasında 298 yolcu ağırlama kapasitesine sahip olan Ritz-Carlton Yacht Colletion’ın ilk gövdesi, muhteşem kamaralarında benzersiz bir tatili misafirlerine garanti ediyor.

Ritz-Carlton Yacht Collection

Tavandan yere kadar uzanan camlar, iki katlı süit düzenleri gibi çarpıcı özelliklere sahip olan kamaralarda, okyanus teraslı olanlar da mevcut. Ritz-Carlton Yacht Collection çatısı altında hizmet verecek olan lüks tatil gemileri; spa salonları, su sporları platformları gibi özellikler de sunuyor.

Ritz-Carlton Yacht Collection

Mütevazi boyutları sayesinde şehir limanlarına rahatlıkla yanaşabilecek özellikte olan gemi serisi, tüm gövdeleriyle hizmet vermeye başladığında; Akdeniz, Kuzey Avrupa, Kanada, Kuzey Doğu Amerika, Karayipler ve Latin Amerika turları düzenliyor olacak.

Ritz-Carlton Yacht Collection
 
www.ritzcarltonyachtcollection.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.