Satılık Tekneler

Ray Hunt’ın Yeni Klasik Amerikanları!
6/3/2020 Ray Hunt’ın Yeni Klasik Amerikanları! ABD menşeili tasarım stüdyosu Ray Hunt Design, yeni Amerikan klasik serisini tanıttı. 

Geleneksel çizgilere sahip motoryatlar, yeni trend tasarım unsurları barındırmıyor. Tamamen Amerikan klasik modeller olarak karşımıza çıkan seri, üç motoryat tasarımından oluşuyor. 

85

Aluminyum veya kompozit malzemeden üretilebilecek şekilde tasarlanan motoryatlar; 25,9 - 29,2 ve 42,6 metre boyunda üç farklı model. Sırasıyla 85, 96s ve 140 model isimleriyle tanıtılan motoryatlardan en küçüğü 85’in, tamamen kapalı dümen evi dikkat çekiyor. Motoryat toplamda 8 kişilik misafir konaklama kapasitesi sunuyor. 

96s

Ray Hunt’ın yeni serisinin ortancası olan 96s ise, geniş ‘kırsal’ mutfak tasarımıyla öne çıkıyor. Bu modelde kaptan kamarası veya tekne sahibinin özel ofisi, büyük dümen evinde yer alabiliyor.

140

Serinin amiral gemisi olan 140 modeli, başüstü ve kıç güvertelerde geniş yaşam alanları sunuyor. Tasarım anlamında hayli geleneksel çizgiler sunan motoryatların iç düzenleri ise bir o kadar çağdaş.

www.rayhuntdesigns.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS