Satılık Tekneler

Rafael Nadal'ın Yeni Sunreef 80 Power'ı
7/23/2019 Rafael Nadal'ın Yeni Sunreef 80 Power'ı Dünyaca ünlü tenis yıldızı Rafael Nadal, 24 metrelik Sunreef 80 Power tipi katamaran gövdeli motoryat yaptırıyor. Sunreef’in en yeni modeli olan 80 Power’ın dünya lansmanı Eylül ayında gerçekleşecek.

Sunreef 80 Power

Sunreef, yeni 80 Power’ın ilk gövdesini Eylül ayında Cannes Yachting Festival’da meraklılarıyla buluşturacak. Tamamen kişiselleştirilmiş şekilde üretilecek olan Nadal’ın katamaranı ise, gelecek sene kendisine teslim edilecek. 

Rafael Nadal

Rafael Nadal’ın 80 Power hikayesi ise, daha önce birçok defa kiraladığı Sunreef katamaran tecrübelerine dayanıyor. Geçtiğimiz yıl tersanenin kurucu başkanı Francis Lapp ile Cannes Yachting Festival’da tanıştıktan sonra, yeni 80 Power sahibi olmaya karar veriyor ve siparişi oluşturuyor. Katamaranın iç düzeni ve donanımlarını tamamen Nadal’ın tercihlerine göre şekillendiren tersane; alıcılara üst güverte, şelaleli spa havuzu, üst dümen pozisyonu, bar bölümü ve açılıp kapanabilen hard top gibi seçenekler de sunuyor. 

Sunreef, 80 Power modelinde 12 kişilik misafir ve 4 kişilik mürettebat kapasitesi sunuyor. Motor seçenekleri ise çift 575 ve çift 1200 beygir.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.