Satılık Tekneler

Profurl Furling Türkiye Pazarında!
12/30/2019 Profurl Furling Türkiye Pazarında! Alpha Yacht Management, Profurl’un üstün furling çözümlerini Türkiye pazarına sunuyor. 30 yılı aşkın tecrübesiyle furling sistemleri özelinde uzman marka sayılan Profurl; tasarım, geliştirme ve yüksek teknoloji ürün pazarlamasında fark yaratıyor.

profurl furling

Her türlü yelken planına, tekne boyuna ve bütçeye uygun olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş ürünler sunan Profurl, her karakterde geziye uygun ürünü alıcısıyla buluşturuyor. Cruising ve Regatta olarak iki ayrı seride ürün yelpazesi sunan Profurl, 5 metreden başlayarak 26 metreye kadar yelkenlilerde manuel cenova furling sistemi sağlıyor. 

Motor gücüyle çalışan furling sistemleri de sağlayan Profurl’de, hidrolik veya elektrikli furling modelleri mevcut. Bu seride, 13 metre ile 26 metre aralığında yelkenli teknelerin furling teçhizatı yer alıyor. 

Anayelken furling sistemleri ise, Profurl tarafından 5 metreden 26 metreye kadar yelkenlileri kapsıyor. Bumba içi olarak tasarlanan bu sistemle, son derece zahmetsiz biçimde anayelken basmak ve indirmek mümkün.

 
Alpha Yacht Management
Yalın Uysal


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint