Satılık Tekneler

Palm Beach Motor Yachts'tan Yeni GT60
2/20/2020 Palm Beach Motor Yachts'tan Yeni GT60 Avustralyalı motoryat üreticisi Palm Beach Motor Yachts yeni GT60’ın tanıtımını, daha önce açıkladığı gibi Miami Yacht Show’da gerçekleştirdi. 

GT60

Markanın yeni amiral gemisi olan GT60; 19,5 metre boyunda. Maksimum sürati 40 knot olan motoryat, karbonfiber malzemeden inşa edilen üst binası ve yarı deplasman gövdesiyle performans ve verimlilik anlamında adeta öncü.

GT60

Yüksek verimlilik ortaya koyan Volvo IPS 1350 motorlarla donatılan GT60 motoryat, 35 knot süratle seyrederken saatte sadece 280 litre yakıt tüketiyor. Bu rakam, motoryatın toplam yakıt rezervinin %40’ına tekabül ediyor. 

GT60

Motoryatın gövdesinin merkezinde konumlanan bir master kamarası mevcut. Baş altında ise, VIP misafir kamarası var. Her iki kamaranın da ebeveyn banyoları yer alıyor. Motoryatın sosyal eğlence alanlarının dikkat çeken özellikleri ise; tik yüzme platformu, kokpitin orta kısmında yer alan wet bar ve salonun sunroof tavanı olarak karşımıza çıkıyor. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS