Satılık Tekneler

Otam 85 GTS’in %50’si Tamamlandı
10/25/2018 Otam 85 GTS’in %50’si Tamamlandı Otam; Genoa, İtalya’daki tesislerinde yapımını sürdürdüğü Otam 85 GTS motoryat projesinin yarısını geride bıraktığını açıkladı. 

 Otam 85 GTS

Yapım aşamasının %50’sinin tamamlandığı belirtilen motoryatın, 2019’daki termin tarihine yetişeceği belirtildi. Motoryatın önümüzdeki yaz sezonuna ve önemli yat fuarlarına yetiştirileceği, projenin başında açıklanmıştı. 

 Otam 85 GTS.

Projenin tamamlanan %50’lik bölümü, gövdesinin ve güvertesinin yapım aşamalarını ve birleştirilmesini kapsıyor. Öte yandan MTU 16v motorlarının Arneson itiş sistemleriyle birlikte monte edilmesi anlamına geliyor. Motoryatın özel tasarlanmış hardtop tavanının yapımının başladığı da, tersane tarafından açıklandı. İşlem sırasında hidrolik ve elektronik sistemlerin donatılması var.

Otam 85 GTS..

Bu proje Otam’ın ‘one-off’ yapımı, yani sadece bir tane inşa edeceği bir motoryat. Projenin tasarım ve mühendislik aşamalarını Marine Design & Services firmasından Umberto Tagliavini, Aldo Scorzoni ve Clara Barni hayata geçirdi. İç ve dış tasarımda ise Joseph Dirand Architecture sorumluluk aldı.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS