Satılık Tekneler

Oino Tasarımı İlk 'Amels 60' Satıldı
11/13/2019 Oino Tasarımı İlk 'Amels 60' Satıldı Amels 60

Amels
, henüz iki ay evvel tanıttığı Amels 60 süperyatının ilk gövdesinin satıldığını açıkladı. Tamamen yeni Limited Editions serisi süperyatın tasarımında Amels, ilk defa Espen Oino ile birlikte çalıştı. Satışı gerçekleşen süperyatın, 2022 baharında suya indirilmesi planlanıyor.

Amels 60

Amels ve Damen’in yönetim direktörü Rose Damen; ''İlk yatın bu kadar çabuk satılmış olması, tasarım, mühendislik ve proje ekiplerimizi ödüllendirir nitelikte bir olay. Tüm ekiplerimiz Amels 60 için büyük emek sarf etti. Tasarımımızla gurur duyuyor ve yapım aşaması için heyecanlanıyoruz.'' dedi.

Amels 60 Amels 60

Damen’in arge laboratuvarı, Amels 60 projesinin tüm mühendislik işleri ve gövdesi için yoğun mesai harcadı. Tersanenin üstün teknolojik kapasitesi, süperyatın hibrit elektrik itiş sistemi ve güç ünitelerinin geliştirilmesi kapsamında çalışmaları tamamladı. Süperyat, eco-cruising modunda 13 knot süratle 4500 deniz mili mesafe katedebilecek.

Amels 60
 
Fotoğraflar :Amels

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS