Satılık Tekneler

Nuova Jolly Marine Türkiye’de!
2/17/2020 Nuova Jolly Marine Türkiye’de! Türkiye’ye yeni giriş yapan Nuova Jolly Marine, 22 Şubat - 01 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan CNR Avrasya Boat Show’da Prince 30 CC ve NJ 700 Trolling Seafish modellerini sergileyecek.

nuova jolly

Domenico Aiello tarafından 1961 yılında kurulan Nuova Jolly Marine, kurulduğu günden bu yana mükemmellik arayışından vazgeçmeyen bir marka olarak, yüksek kaliteli malzeme ve montaj ile birlikte dinamik özelliklere sahip şişme botlar üretiyor. Milano’nun dışında yer alan 5 bin metrekarelik tesisinde üretim yapan Nuova Jolly markası, Avrupa’nın önde gelen şişme bot üreticilerinden biri olarak anılıyor.

5 metreden başlayarak 13 metreye kadar çeşitli modeller sunan Nuova Jolly Marine’in, Türkiye pazarına adım atacağı iki modelden biri olan Prince 30 CC; 9,3 metre boyunda ve çift kıçtan takma motorla donatılabilen bir bot. Derin V gövdesi ve 3,24 metre maksimum genişliğiyle oldukça konforlu bir model olan Prince 30 CC; buzdolabı, elektrikli rüzgarlık cam, tik zeminler ve kıç platformu gibi donanımlara sahip.

prince 30 cc

Prince 30 CC Teknik Özellikleri:

Boyu: 9,30 metre
Genişliği: 3,24 metre
Ağırlığı: 1600 kilogram
Kişi sayısı: 12 kişi
Yakıt tankı: 300 litre
Temiz su tankı: 65 litreCNR Avrasya Boat Show’da sergilenecek olan bir diğer model NJ 700 Trolling Seafish ise; standart olarak tek kıçtan takma motora sahip, 7 metrelik orta konsollu sportif bir balıkçı botu. 

seafish trolling

NJ 700 Trolling Seafish Teknik Özellikleri:

Boyu: 6,98 metre
Genişliği: 3,24 metre
Ağırlığı: 1100 kilogram
Kişi sayısı: 14 kişi
Yakıt tankı: 300 litre

Nuova Jolly Marine Türkiye; 22 Şubat - 01 Mart tarihleri arasında CNR Avrasya Boat Show'da, Hall 1 A - 08 numaralı standında ziyaretçileriyle buluşacak.

nuovajollymarine.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS