Satılık Tekneler

Nobiskrug, 90 Metrelik Konsepti Project Legato'yu Tanıttı
4/4/2019 Nobiskrug, 90 Metrelik Konsepti Project Legato'yu Tanıttı Project Legato

Alman tersane Nobiskrug, İtalyan tasarımcılar Borzelli & Berta ile gerçekleştirdiği ortak çalışmayı basınla paylaştı. 90 metre boyundaki konsept süperyat tasarımının adının, Project Legato olduğu açıklandı.

Project Legato

Tersanenin daha önceden var olan 90 metrelik gövde hattı üzerine tasarlanan yeni konsept, tasarımcılar Borzelli & Berta’nın deyimiyle hali hazırdaki platforma ‘mükemmel oturdu’. Çelik gövde ve üst binadan inşa edilmek üzere tasarlanan süperyat konsepti, geleneksel makine sistemi ve yenilikçi dizel-elektrik motorlarla donatılabiliyor.

Project Legato

Açık hava spa alanına sahip olan süperyatta, fazlaca kullanılmış olan camekan bölümler ve dışa doğru açılan balkonlar dikkat çekiyor. 3 ayrı yüzme havuzu bulunan yatın, tekne sahibi güvertesinde 5,7 metrelik bir havuz bulunuyor. Ana güverte ve kıç güvertede yer alan yüzme havuzları ise sırasıyla 5,7 ve 8,9 metre.

Project Legato

Toplamda 6 kamaralı düzene sahip olan konsept süperyat projesi Legato, 12 kişilik misafir kapasitesi sunuyor. İçerisinde cam panellerle tasarlanmış olan özel jakuzzi bulunan tekne sahibi kamarası, diğer kamaralardan tamamen ayrılmış olarak konumlandırılmış. Kamaranın helikopter pistine açılan özel bir girişi de mevcut.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.