Satılık Tekneler

Nauta Tender 48
11/29/2018 Nauta Tender 48
Modern İtalyan tasarımının son örneklerinden  karşınızda! İtalyan stüdyo Nauta Design’in en yeni ürünü olan Nauta Tender 48, yelkenli süperyatlara özel bir takip teknesi olarak tasarlandı. Tam boyu 14,62 metre olan servis teknesinin dış tasarımı Nauta Design tarafından yapılırken, iç mekanıFrancesco Rogantin imzasını taşıyor. Üretimini ise İtalya’da Maxi Dolphin tersanesi gerçekleştiriyor. 

Tasarımcıya göre; ''ana gemi Akdeniz’de seyrederken, sığ bölgeleri keşfetme imkanı sağlayacak önemli bir destek unsuru'' olarak nitelendirilen Nauta Tender 48, kısa ve spontane seyirler için de uygun bir tasarım.Sadelik, şıklık ve çok yönlülük fikirleri üzerine geliştirilen tasarım, dengeli dış çizgileriyle göz alıyor. Kıç güvertesindeki iki geniş güneşlenme minderi ve güvertenin üzerindeki hard top tavan yapısı, ilk bakışta dikkat çekiyor. Baş tarafa doğru ilerleyince, karşılıklı simetrik oturma düzenine sahip kokpit bölümü, maun ahşabından masalarıyla bir yemek alanı olarak da kullanılabiliyor.Yeni Nauta Tender 48’in iç kısmında ise, tekne sahibi kamarası ve mutfağın yanı sıra mürettebat veya misafir için opsiyonel olarak artı bir kamara daha düzenlenebiliyor. Mutfak kısmının arkasında ise şarap soğutucu, çamaşır ve bulaşık yıkama makineleri yer alıyor.

Çift 600’er beygirlik Cummins makinelerle donatılmış olan Nauta Tender 48’in itiş sistemi ise Rolls-Royce su jetleri. Nauta Tender 48, bu etkileyici güç kaynakları ve itiş sistemleri sayesinde 37 knot sürate rahatlıkla erişebiliyor.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.