Satılık Tekneler

Mangusta, 165 REV’i Tanıttı
6/3/2021 Mangusta, 165 REV’i Tanıttı Overmarine Group, Mangusta Maxi Open REV serisinin yeni amiral gemisini tanıttı. Firmanın en yeni tasarımı olarak karşımıza çıkan 50 metrelik süperyat Mangusta 165 REV; tasarım, kullanışlılık, konfor ve muazzam performans odağında bir ürün. 

Mangusta 165 REV

Dünyaca ünlü tasarımcı Igor Lobanov ile Overmarine mühendislik departmanının işbirliğiyle ortaya çıkarılan Mangusta 165 REV, ikon haline gelmiş Mangusta çizgilerini kıvrımlı hatlar ve 1930’ların spor otomobillerinin silüetiyle sentezleyen bir tasarım. Ayrıca iç ve dış mekanlar arasında, kusursuz ve doğal akışın sağlandığı tasarımıyla bakışları üzerine çeken bir süperyat. 

Mangusta 165 REV

Mangusta 165 REV’in, iç mekanları Milano menşeili mimarlık firması M2 Atelier tarafından tasarlandı. Çağdaş estetik detaylar barındıran iç mekanlarda, sıcak tonlar tercih edildi. Tavandan yere kadar uzanan geniş pencereler, dış manzarayı ve gün ışığını oldukça tatmin edici bir seviyede iç mekanlara taşıyor. Dışa doğru katlanarak açılan teraslar, iç mekanları dışarıya entegre ediyor. Süperyatın master süiti ana güvertede yer alıyor. Alt güvertede ise, alıcının talebine göre kişiselleştirilebilecek olan misafir kamaraları düzeni alıcıya sunuluyor. 

Mangusta 165 REV

Süperyatın plaj kulübü 36 metrekarelik bir alana sahip. Servis botu garajı, gövdenin bordadan açılan kapağın içerisinde olacak şekilde tasarlanmış. Güneş güvertesindeki oturma alanı ve bar, baş taraftaki sonsuz yüzme havuzu, süperyatın diğer açık yaşam alanlarını oluşturuyor. 

Mangusta 165 REV

Mangusta 165 REV, dört adet MTU 16V 2000 dizel motorlarla donatılacak. Üretilen bu muazzam güç ile süperyat, 36 knot sürate erişebilecek.

Mangusta 165 REV

www.mangustayachts.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS