Satılık Tekneler

İşte Arksen 85’in İç Mekanı!
5/23/2019 İşte Arksen 85’in İç Mekanı!

Arksen 85

Arksen
’in yeni explorer serisinin ilk modeli, Arksen 85’in iç mekanı tanıtıldı. Design Unlimited tarafından tasarlanan ve basınla paylaşılan iç mekan, hususi kullanıma ve araştırma seyirlerine uygun olarak geliştirildi. 

Arksen 85

26 metre boyundaki ‘cep explorer’ı, bu yaz sezonunda Wight Shipyard tersanesinde inşa edilmeye başlanacak. İlk gövdenin yapımının 2021’de tamamlanması planlanıyor. 

Arksen 85

Arksen 85 ​modüler kamara yapısı sayesinde, tatil veya uzun süreli araştırma seyirlerine göre fazladan erzak ve araç, gereç saklama alanları sunabiliyor. Çok fonksiyonlu master kamarasında büyük boy bir yatak, çalışma ve multimedya odasıyla birlikte, ebeveyn banyo ve buhar odası bulunuyor.

Arksen 85

Çevre dostu fikrin etrafında geliştirilen motoryatın iç mekanında, geri dönüşümden elde edilmiş mobilyalar kullanılacak. Motoryat ömrünü tamamladığında, malzemelerin büyük bölümü geri dönüştürülebilecek.

Arksen 85

Tam donanımlı bir mutfak sunan Arksen 85 motoryatta geniş bir fırın, iki adet buz dolabı, iki adet derin dondurucu ve iki adet bulaşık makinesi düşünülmüş. Bunun ötesinde saklama alanlarının da hacmi bir hayli büyük. 

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS