Satılık Tekneler

ISA Continental 80 Satılık
8/16/2021 ISA Continental 80 Satılık Palumbo Superyachts’ın markalarından ISA Yachts, 80 metrelik Continental süperyatının yapımının devam ettiğini ve satış listelerinde yer aldığını açıkladı. Yapım aşamasının sorunsuz biçimde sürdüğü öğrenilen ISA Continental 80 süperyat, 2024’de suya indirilecek. Tersane, yapımı süren süperyatın iç mekanlarının inşası için Ocak 2022’de yer değiştireceğini bildirdi.

ISA Continental 80

Mühendisliği Palumbo Superyachts tarafından yapılan ISA Continental 80’in dış tasarımı, Team 4 Design’dan Enrico Gobbi imzalı. ISA Yachts tarafından fonlanan süperyatın boyu, yapımı tamamlanmadan 70 ila 80 metre arasında değiştirilebilecek. 

ISA Continental 80

Dengeli hacim dağılımı ve şık çizgileriyle öne çıkan bir tasarım olan ISA Continental 80’in, neredeyse tüm iç mekanları panoramik manzara sunuyor. Luca Dini tarafından tasarlanan iç mekanlarda iki büyük salon, spor salonu ve sky lounge yer alıyor. Geniş güneşlenme alanıyla çevrelenmiş yüzme havuzu, kare şeklinde ve sonsuz havuz konseptinde. 

ISA Continental 80

Süperyatın üst güvertesi tamamen tekne sahibine ayrılmış. Kamaranın dışında geniş bir salon ve oturma odası mevcut. Toplam 19 kişilik mürettebat yatak kapasitesi olan süperyatın 12 kişilik misafir kapasitesi ise, tekne sahibi kamarasına ek 6 kamarayla sağlanmış.

ISA Continental 80

Üzerinde helikopter pisti de yer alan süperyat, çift MTU 16V4000M63L motorlarla donatılacak. Maksimum 17 knot sürat yapabilecek olan süperyat, 12 knot seyir süratiyle 6200 deniz mili mesafe katedebilecek. www.palumbosuperyachts.com
www.isayachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.