Satılık Tekneler

İlk Tecnomar Lamborghini 63 Teslim Edildi
7/28/2021 İlk Tecnomar Lamborghini 63 Teslim Edildi Lamborghini 63

The Italian Sea Gruop
’un markalarından biri olan Tecnomar, Lamborghini 63 modelinin ilk gövdesini sahibine teslim etti. Dünyanın en prestijli otomobil üreticilerinden biri olan Lamborghini  işbirliğiyle ortaya çıkarılan bu tasarım, iki markanın birlikte çalıştığı ilk model. 

Lamborghini 63

Teslimat esnasında duygusal anlar yaşadığını belirten sahibi, ''The Italian Sea Group gerçek anlamda benzersiz bir yat ortaya çıkardı. Muazzam performans ortaya koyan bu tasarım, denizde tam anlamıyla bir mücevher'' açıklaması yaptı.

Lamborghini 63 Lamborghini 63

Öte yandan, Lamborghini markasının strateji direktörü Stefano Rutigliano, ''Lamborghini DNA’sının artık denizlerde seyir yapacak olması gurur verici. Mükemmel ürünü ortaya çıkarmak adına her iki marka kusursuz bir sinerji ortaya koydu ve bu yat bu sinerjinin en büyük yansıması'' dedi.

Lamborghini 63 Lamborghini 63

Tecnomar’ın Lamborghini Sian FKP 37 modeli hibrit spor otomobilinden esinlenerek ortaya çıkardığı Lamborghini 63 motoryat, çift MAN V12 2000 beygir makinelerle donatıldı. The Italian Sea Group’un şimdiye kadar ürettiği en hızlı motoryat olan bu model, tam 63 knot sürate erişebiliyor. 

Lamborghini 63
 
tecnomar.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.