Satılık Tekneler

İlk Limited Editions 206 Üretiliyor
4/10/2019 İlk Limited Editions 206 Üretiliyor Amels’in Limited Editions yat serisi evrimini sürdürüyor. 2017’nin sonunda basınla paylaşılan yeni tasarım, Hollandalı tersanede inşa edilmeye başlandı. Boyu 62,4 metre olan süperyatın 2020 ilkbaharında teslim edilmesi planlanıyor.

Amels Limited Editions 206

Limited Editions 199 motoryatın başarılı platformu üzerine geliştirilen yeni Limited Editions 206 süperyat, İngiliz tasarımcı Tim Heywood imzalı. Önceki model 199’dan 2,4 metre daha uzun olan yeni Limited Editions 206 bu sayede biraz daha büyümüş, 29 metre kare alan sunan güneşlenme platformuna sahip. Diğer yandan süperyatın kıç tarafında, toplamda 35 metre karelik beach club alanı oluşturulmuş. 

Amels Limited Editions 206’nın en dikkat çeken özelliklerinin başında, muazzam süperyat güneş güvertesi geliyor. Tam 23 metre boyunda olan bu güvertenin, kıç tarafında güneşlenme minderleri ve baş tarafında spa havuzu bulunuyor.12 kişilik misafir kapasitesi bulunan süperyatın iç mekanını Laura Sessa tasarladı. Tekne sahibi kamarası ana güvertede konumlandırılırken, iki VIP süit köprü güvertesinde yer alıyor. Tekne sahibi kamarasının her iki tarafından katlanarak açılan balkonları, üzerinde durmaya değer özelliklerden bir başkası.

Maksimum sürati 16,5 knot olacak olan süperyat, 5 bin deniz mili menzili 13 knot seyir süratiyle sağlayabilecek. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS