Satılık Tekneler

Hunt 63 Ocean Serisi
1/23/2019 Hunt 63 Ocean Serisi Hunt Yachts, yeni Hunt 63 Ocean serisi motoryat projesini paylaştı. Efsaneleşmiş Ray Hunt tasarım stüdyosunun, açık deniz performans yatları tasarımlarının en yenisi olan bu model, yepyeni suları keşfetmek isteyen yatçılar için ortaya çıkarıldı.

Hunt 63 Ocean

Yeni Hunt 63, iki farklı alt güverte opsiyonuyla piyasaya sunulacak. 3 adet çift kişilik kamaranın yer aldığı birinci seçenekte, ofis opsiyonu mevcut. Bu versiyonda mutfak ana güvertede yer alıyor. Alternatif olarak sunulan ikinci seçenekte ise, alt güvertede iki kamara yer alırken mutfağın konumu da alt güverte de bulunuyor. Yemek masası da yine alt güvertede yer almak üzere tasarlanmış. 

Hunt 63 Ocean

Hunt 63 Ocean serisi motoryat, çift Volvo 1000’er beygir motorlarla donatılacak. IPS pod itiş sistemine sahip olacak olan motoryat, 31 knot sürate çıkabilecek. Hızlı cruise sürati ise 26 knot.

Teknik detayları:

Boyu: 20,8 metre
Su hattı boyu: 17,2 metre
Genişliği: 5,4 metre
Su kesimi: 1,27 metre
Ağırlığı: 35,3 ton


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint