Satılık Tekneler

Hugo Boss Denizlere Geri Dönüyor!
6/13/2020 Hugo Boss Denizlere Geri Dönüyor! İngiliz yelkenci Alex Thomson ve beraberinde sponsoru Hugo Boss markası, denizlere geri döndü. IMOCA sınıfı teknelerin dünya turu mücadelesi olarak bilinen Vendee Globe’un 2020 versiyonunun startı, 8 Kasım’da verilecek.

Hugo Boss Denizlere Geri Dönüyor!

Dünyanın en zorlu yelken yarışlarının başında gelen Vendee Globe’un startının, 9 Kasım tarihinde Les Sables-d’Olonne’dan verileceği açıklandı. COVID-19 sebebiyle dokuz haftadır denizde antrenman yapamayan Alex Thomson, İngiltere’deki pandemi kısıtlamalarının gevşetilmesiyle denize çıkma fırsatını buldu. Büyük yarışın startına az bir süre kala Hugo Boss teknesiyle antrenmanlara başlayan Alex Thomson, büyük yarışın en iddialı yelkencilerinden biri.

Hugo Boss Denizlere Geri Dönüyor!

''Bizim için asıl odak noktası, her zaman olduğu gibi Vendee.'' diyen Thomson, ''Bu günden itibaren yapacağımız her şey, 9 Kasım’daki starta en hazır biçimde gelmek adına olacak.''

Hugo Boss Denizlere Geri Dönüyor!

''Vendee’den önce, New York - Vendee Transat yarışına katılmak bizim adımıza son derece önemliydi. Ancak malum pandemi sebebiyle yarış iptal edildi. Bu yarışın yerine Vendee-Arctic-Les Sables d’Ollone yarışına katılabilirdik, ancak bu yarışın programımıza uygun olmadığına kanaat getirdik ve gereksiz bir risk olacağını düşündük. Bundan sonra bize en uygun antrenman takvimini ortaya çıkardık ve bunu uygulayarak Vendee Globe’a tamamen hazır olacağız.'' diyerek sözlerini bitirdi.Fotoğraflar : Alex Thomson Racing


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.