Satılık Tekneler

Hibrit, Baglietto T52
8/5/2021 Hibrit, Baglietto T52 Baglietto T52

İtalyan tersane Baglietto’nun geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği, sanal basın konferansında tanıtılan T serisi süperyatların başarısı çığ gibi büyümeye devam ediyor. Tersane, 2023’de teslimatını planladığı iki adet hibrit T52 modelinin satışının gerçekleştiğini açıkladı. 

Baglietto T52

Hibrit itiş sistemine sahip olacak olan süperyat T52’nin, ilk gövdesinin yapımı devam ediyor. Geçtiğimiz yılın Aralık ayında gövdesinin ortaya çıktığı görüntüler basınla paylaşılmıştı. Hacmi 500 GT altında olan üç kat güverteli süperyatın tasarımcısı Francesco Pazskowski Design, süperyatta büyük bir plaj kulübü ve yüzme havuzu tasarladı.
 

Baglietto T52

Havuz, istendiğinde elektrikli kontrol edilen panellerle tamamen gizlenebiliyor. Süperyatın üst güvertesinin üç tarafı da, yine tek tuş ile açılarak genişletilebiliyor. Alt güvertedeki spa alanında sauna ve spor salonu gibi, çağdaş süperyatlardan beklenen özellikler T52’de de mevcut.

Baglietto T52

Standart olarak sunulan dizel-elektrik hibrit itiş sistemi, karbon emisyonunu belirgin ölçüde düşürerek süperyata çevreci bir kimlik kazandırıyor. Hibrit modundayken 7600 deniz mili menzil sunabilen T52, maksimum 17 knot sürate erişebiliyor. 

 


www.baglietto.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS