Satılık Tekneler

Heesen’den 57 Metre Explorer
1/7/2019 Heesen’den 57 Metre Explorer Heesen, 57 metre boyunda bir explorer tipi süperyat konseptini geliştirdiğini açıkladı. Detayları ilk kez paylaşılan proje, tersanenin açıkladığı kadarıyla 1400 GT hacme sahip olacak. Henüz geliştirilme aşamasında olan projenin isminin, X-Venture olduğu belirtildi. 

X-Venture

Dünyaca ünlü yat üreticisi Heesen’in 41 yıllık tarihinde, daha önce hiç yapmadığı türden bir proje olduğu belirtilen X-Venture’un render hali, geçtiğimiz Monaco Yacht Show’da görücüye çıkmıştı. Tersane, yeni projeleri hakkında herhangi bir detay açıklamamıştı. 

Yeni projeleri hakkında ilk kez konuşan Heesen Satış Direktörü Mark Cavendish, süperyatın Winch Designs firması tarafından tasarlanacağını bildirdi. Uzun mesafeli seyirlere uygun olarak geliştirileceğini söylediği tasarımda, helikopter pisti ve servis tekneleriyle, su sporları oyuncakları için büyük bir garaj olacağını ekledi. ''Son model bir Range Rover gibi, lüks ve konfor içerisinde size yoldan değil araziden seyir yapabilme imkanı sunacak bir süperyat.''

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.