Satılık Tekneler

Heesen Yachts'ın İlk Explorer'ı : XVenture
11/7/2019 Heesen Yachts'ın İlk Explorer'ı : XVenture Heesen-XVenture

Hollandalı Heesen, explorer tipinde serisine ekleyeceği ilk motoryatı tanıttı. Dünyanın en prestijli yat kulüplerinden biri olan, New York Yacht Club’da düzenlenen özel bir organizasyonda görücüye çıkarılan yeni projenin ismi XVenture.

Heesen-XVenture

Markanın 41 yıllık geçmişinde bir ilk olacak olan yeni explorer motoryat, Winch Design tarafından tasarlandı. Çelik malzemeden inşa edilecek olan XVenture, hibrit itiş sistemine sahip olacak. Bu sayede daha az yakıt tüketimi, daha az titreşim ve gürültü sağlanacak. Motoryatın menzili ise, 5 bin deniz mili olacak.

Heesen-XVenture

Hayli yüksek bir hacme sahip olan tasarım 1280 GT. Toplamda 12 misafir kapasitesi; ana güvertede yer alan süit kamaralar ve yatın eninin tamamından faydalanan tekne sahibi kamarasıyla sağlanıyor. 

Heesen-XVenture

XVenture’ın ilk etapta dikkat çeken özellikleri; tavandan yere kadar uzanan camları, cam tavanlı kış bahçesi ve baş taraftaki yüzme havuzu. Öte yandan motoryatta, Airbus H135 tipi helikoptere uygun helikopter pisti ve 11,4 metrelik balıkçı teknesi taşıyabilecek garaj düşünülmüş. Motoryatta aynı zamanda denizaltı, jet ski’ler ve dalış ekipmanları da taşınabiliyor. 

 


www.heesenyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.