Satılık Tekneler

Hatteras’ın Yeni Projesi: M98 Panacera
12/9/2019 Hatteras’ın Yeni Projesi: M98 Panacera Hatteras, 2019 Fort Lauderdale Boat Show’da yeni projesi M98 Panacera’yı tanıttı. Hatteras’ın motoryat serisine yeni girecek olan süperyat, markanın konfor ve lüks standartlarına yeni bir boyut kazandıracak.

M98 Panacera

Baş üstünde geniş bir oturma alanı sunan süperyat, büyük garajı sayesinde, servis botları ve su sporları oyuncaklarından oluşan kapsamlı bir envanteri taşıyabiliyor. Tüm bunların ötesinde, büyük plaj kulübünde misafirlere oldukça konforlu bir alan sunuyor.

M98 Panacera

Süperyatın iç mekanları, panoramik camlar ve açık konsepti sayesinde hayli aydınlık ve ferah. Hatteras, iç mekanlarda sahibinin talepleri doğrultusunda, kapsamlı kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. 

M98 Panacera
M98 Panacera

Alt güvertede 4 adet çift kişilik kamara ve gövdenin merkezinde tekne sahibi kamarası olmak üzere, 10 kişilik misafir konaklama kapasitesi mevcut. Güvertenin kıç bölümünde yer alan mürettebat bölümünde ise, 2 kamara ve mürettebat lobisi yer alıyor. Süperyat, çift 1600 beygirlik Cat motorlarla donatılacak. 

M98 Panacera

Teknik detayları:

Boyu: 30,48 metre
Su hattı boyu: 25,70 metre
Genişliği: 6,86 metre
Su kesimi: 1,78 metre
Temiz su kapsitesi: 3.104 litre
Yakıt kapasitesi: 13.060 litre
Ağırlığı: 113,3 ton


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.