Satılık Tekneler

Greenline 45 Fly
8/17/2018 Greenline 45 Fly Greenline Yachts, yeni Greenline 45 Fly motoryatıyla model yelpazesini genişletiyor. 33 feet’den başlayan ve 96 feet’e kadar uzanan modelleriyle piyasada adından söz ettiren Greenline, hibrit teknolojili yeni atılımıyla çıtayı yükseltiyor.

Greenline 45 Fly

Tasarımını J&J Design firmasıyla birlikte tamamlayan Greenline Yachts, yeni Greenline 45 Fly modelinde yepyeni bir itiş sistemi teknolojisi sunuyor. Hibrit teknolojisine sahip olan itiş sistemi sayesinde, motoryat 6 knot’a kadar süratlerde tamamen elektrik gücüyle ilerliyor.

Greenline 45 Fly.

Geleneksel şaft sistemiyle donatılmış olan motoryatta, standart olarak çift 370 beygirlik dizel motorlar yer alıyor. Standart seçenekle erişebildiği maksimum sürat 25 knot. Alıcının isteğine göre Volvo Penta IPS500 veya IPS600 makinelerle de donatılabilen Greenline 45 Fly, bu sayede 30 knot sürate çıkabiliyor.

Greenline 45 Fly..

Çevre dostu bir motoryat olarak hayata geçirilecek olan Greenline 45 Fly motoryatta güneş panelleri standart olarak geliyor. 

Greenline 45 Fly,


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS