Satılık Tekneler

Grand Banks GB85’in Yapımına Başladı
11/2/2019 Grand Banks GB85’in Yapımına Başladı

Grand Banks, 25,9 metrelik GB85 modelinin ilk gövdesini sattığını açıkladı. Üretici, gerçekleşen satışın ardından ilk gövdenin yapım sürecine başlandığını bildirdi. 

Grand Banks,GB85

Grand Banks’in şimdiye kadar suya indireceği en büyük model olacak olan GB85 motoryat, 2020 sonunda tamamlanacak. Yapım sürecinin ilk aşaması olan, gövde kalıbının tamamlanmak üzere olduğu öğrenildi. Kalıbın iskeletinin bittiği, yüzeyinin ise hemen hemen hazır olduğu açıklandı.

Grand Banks,GB85

Yeni GB85 motoryat tasarımı, Grand Banks’in son projesi GB60’ın ardından ortaya çıkardığı en yeni proje. GB60 modeli, flybridge ve iklimlendirme sistemine sahip, kapalı skylounge güverte seçenekleri sunuyor. 

Grand Banks,GB85

Yeni GB85, geniş iç ve dış yaşam alanları sunuyor. Tam anlamıyla bir açık deniz teknesi olan tasarım, 6,7 metre genişliğe sahip. Gövdenin eninin tümünden faydalanan master kamara ve ebeveyn banyosu, iç düzenin birinci seçeneği olarak alıcıya sunulurken, 4 misafir kamaralı düzen ikinci seçenek.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS