Satılık Tekneler

Grand Banks 60 Skylounge
6/25/2018 Grand Banks 60 Skylounge ABD’nin önemli yat fuarlarından Newport Uluslararası Yat Fuarı, Grand Banks 60 Skylounge’un lansmanına ev sahipliği yapacak. Fuar, Eylül ayında Rhode Island’da gerçekleşecek.

Grand Banks 60 Skylounge

Yeni Grand Banks 60 Skylounge, üreticinin Grand Banks 60 modelinin bir devamı niteliğinde piyasaya sürüldü. Kapalı üst kaptan köşküyle daha sıcak veya daha soğuk iklimlere uygun olarak geliştirilen tasarım, ek olarak köprü güvertesinde fazladan oturma alanı da sunuyor. Yeni Grand Banks 60 Skylounge, üç kamaralı düzene sahip olacak.

Standart olarak 900’er beygirlik Volvo D13 dizel makinelerle donatılacak olan Grand Banks 60 Skylounge, 31 knot sürate erişebilecek. Firma tarafından verilen 25 knot seyir süratinin yanında 10 knot olan ekonomik süratle, motoryatın 2 bin deniz mili mesafe katedebileceği belirtildi.

Grand Banks 60 Skylounge .

Grand Banks CEO’su Mark Richards, yeni tasarımlarının üzerinde çok uzun zaman harcadıklarını açıkladı ve; ''Çirkin teknelerin kabul gördüğü bir pazarımız kesinlikle yok. Bu sebeple, kapatılmış Skylounge güvertesinin 60 modeline tamamen ait bir kısım gibi görünebilmesi için çok çalıştık.'' dedi.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS