Satılık Tekneler

Feadship Yapımı Excellence Satış Listesinde!
12/23/2019 Feadship Yapımı Excellence Satış Listesinde! Feadship-Excellence

2001 Feadship yapımı, 47 metre boyundaki süperyat Excellence satış listesinde. Son olarak, bu yıl refit işleminden geçen 516 GT hacimli süperyat için, 15.250.000 Euro fiyat isteniyor.

Feadship-Excellence

Mühendisliği ve tasarımı De Voogt Naval Architects tarafından yapılan süperyat, tamamen alüminyumdan inşa edilmişti. Klasik ve sıcak bir atmosfer sunan süperyatın iç mekanları, Southampton menşeili tasarımcı John Munford tarafından tasarlandı. Toplamda 10 kişilik misafir konaklama kapasitesi bulunan süperyatta, 1 adet tam genişlikte master kamara, 1 çift kişilik ve 2 adet ikiz yataklı kamara bulunuyor. Toplam mürettebat sayısı 10 olan yatın, 5 adet mürettebat kamarası bulunuyor.

Feadship-Excellence

Bu yıl tamamlanan refit işlemlerinde tamamen yeniden boyanan Excellence’ın, ses ve görüntü sistemleri dahil tüm eğlence paketleri de yenilendi. 

Feadship-Excellence

Performans anlamında hayli etkileyici rakamlar sunan 47 metrelik süperyat, 34 knot sürate çıkabiliyor. Konforlu seyir sürati ise 21 knot. 

Feadship-Excellence
 
Fotoğraflar: Burgess
DISCLAIMER: It is forbidden to copy the news. News available on yatvitrini.com con only be used by giving link .Legal action will be made about who copied out of it.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOther News