Satılık Tekneler

ER Yacht Design’dan 61 M Sportif Konsept
12/4/2019 ER Yacht Design’dan 61 M Sportif Konsept Kanadalı tasarım stüdyosu ER Yacht Design, 61 metre boyundaki sportif süperyat konseptini tanıttı. Adı Shotel olan konsept, süratli ve atak bir süperyat olarak tanıtıldı.

Shotel

Stüdyonun ‘Gotham’ adını verdiği ve sportif tasarımlarını sunduğu serinin en yeni üyesi olan Shotel, agresif çizgileriyle dikkat çekiyor. Tasarımcıları tarafından ‘ultra modern’ olarak nitelendirilen tasarım, sanatsal çizgiler barındıran üst binası ve çarpıcı yüzeylere sahip.

Aluminyum ve karbon fiber malzemeden inşa edilmek üzere tasarlanan süperyat, geniş kıç güvertesine ek olarak açılarak daha da genişleyebilen yüzme platformu ve plaj kulübü alanı sunuyor. Ana güvertenin kıç tarafı ise kokpit güvertesiyle entegre biçimde tasarlanmış. Bu sayede, ana güvertedeki salon ve yemek bölümü oldukça geniş ve ferah bir hale getirilmiş.


Shotel

Toplamda 780 GT hacim sunan iç mekanlarında, 14 kişilik misafir konaklama kapasitesi var. Alt güvertede 6 ayrı misafir kamarası ve ana güvertenin baş tarafında, süperyatın genişliğinin tümünden faydalanan tekne sahibi kamarası var. Dümen evi ve kaptan kamarası ise, sky lounge’un hemen alt katında yer alıyor.

Süperyat, 8 metrelik servis teknesi, kurtarma botu ve jetskilerini baş üstü güvertesinde taşıyor. Burada 2 adet taşıma vinci bulunuyor.

Konsept süperyat Shotel, 24 knot sürate erişebiliyor. 18 knot olarak belirtilen seyir süratiyle, 3800 deniz mili menzil hesaplanıyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.