Satılık Tekneler

E-Motion Elektrik Gücünü Katlıyor
9/22/2021 E-Motion Elektrik Gücünü Katlıyor Yeni E-Motion elektrikli kıçtan takma motoru, mevcut içten yanmalı benzinli motorlara meydan okuyor. ‘Orta’ güç aralığındaki içten yanmalı motorlara rakip olacak şekilde tasarlanan yeni E-Motion kıçtan takma, motor 180 beygir güç üretebiliyor. 

E-Motion 180

Elektrikli deniz motorlarının pazar payı her geçen gün artarken, akıllardaki yegane soru işareti daha büyük tekneler için orta güç sınıfında bir ürünün ne zaman pazara sunulacağı idi. Kanadalı elektrik motor üreticisi Vision Marine Technologies, yeni tanıttığı E-Motion 180 ürünüyle bu talebe cevap verdi. Yeni E-Motion 180 elektrikli kıçtan takma deniz motoru, pazarda mevcut olan ve 80 beygirlik benzinli bir modele emsal güç üretebilen Torqeedo’nun en güçlüsü Deep Blue 50’nin gücünü adeta katlamış oldu.

E-Motion 180

Tam 60kWh’lik bataryasıyla ortalama 17,5 knot süratle 70 deniz mili üzerinde menzil sağlayabilen E-Motion 180 motor, pazara çıktığında dünyanın en güçlü kıçtan takma elektrikli motoru olacak. 

E-Motion 180
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint