Satılık Tekneler

DutchSail’ın America’s Cup Dümencisi Carolijn Brouwer Oldu!
1/29/2019 DutchSail’ın America’s Cup Dümencisi Carolijn Brouwer Oldu! Yelken dünyasının büyük bir heyecanla beklediği 36. America’s Cup’da, mücadele edecek olan takımlardan Team The Netherlands olarak bilinen DutchSail, yeni dümencisini açıkladı. Üç defa olimpiyatlara katılan kadın sporcu Carolijn Brouwer, DutchSail’ın büyük mücadeledeki dümencisi görevine getirildi.

DutchSail’ın America’s Cup

DutchSail, Hollandalı yelkenci Simeon Tienpont liderliğinde yönetiliyor. Oracle Team USA ile iki kez America’s Cup zaferi kazanan Tienpont, geçtiğimiz yıl Brouwer’in Volvo Ocean Race’de rakibiydi. Tienpont’un takımı AkzoNobel Volvo Ocean Race’i dördüncü sırada tamamlarken, 36. America’s Cup’daki yeni dümencisi Brouwer, yarıştığı Dongfeng Race Team ile birinci olarak, Volvo Ocean Race tarihinde kazanan ilk kadın yelkenci olmuştu.

Tienpont, Brouwer, Kramers, van Niekerk 

Tienpont, yeni kadın dümencilerini tanıttığı toplantıda aynı zamanda, yeni takım menajeri Pieter van Nieker ile birlikte tasarım şefi Dirk Kramers’i de açıkladı. Niekerg de geçtiğimiz yıl Volvo Ocean Race’de, AkzoNobel’de yarıştı ve iki America’s Cup birinciliği var. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.