Satılık Tekneler

Dubai Yat Fuarı Ertelendi!
3/2/2020 Dubai Yat Fuarı Ertelendi! Dünyanın gündemine bomba gibi düşen Coronavirüs’ten, Dubai Yat Fuarı da nasibini aldı. 10-14 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan Dubai Uluslararası Yat Fuarı, Coronavirüs önlemleri kapsamında, organizatörler tarafından 24-28 Kasım tarihlerine ertelendiği açıklandı. 

Dubai Uluslararası Yat Fuarı

Uluslararası birçok iş, spor ve sanat organizasyonunun iptaline sebep olan Coronavirüs salgını, yatçılık endüstrisinde de iptal ve ertelemelere neden olmaya devam ediyor. Yeni açıklanan Dubai Uluslararası Yat Fuarı’nın erteleme haberinin yanı sıra; Japonya Uluslararası Yat Fuarı da iptal edilmiş, Tayvan ve Singapur gibi ülkelerdeki fuar organizasyonları ertelenmişti. 

Dubai Uluslararası Yat Fuarı’nın organizatörleri erteleme hakkında açıklama yaparken, bu kararın organizasyonun ana paydaşları ve ortakları ile gerçekleştirilen kapsamlı istişareler neticesinde verildiğini şu sözlerle belirtti: ''Anahtar katılımcılarımız diyebileceğimiz bir çok firmanın, menşei ülkelerinden seyahat yasağının olması sebebiyle bu kararı verdik. Bu olağanüstü zamanda, güçlü uluslararası katılıma odaklanmaya devam edeceğiz.''

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.