Satılık Tekneler

Diamond Princess Gemisi'nde Coronavirüs Krizi Sürüyor!
2/11/2020 Diamond Princess Gemisi'nde Coronavirüs Krizi Sürüyor! İçinde yaklaşık 3700 kişinin bulunduğu ve coronavirüs tespit edilmesi sonucu karantina amacıyla Japonya, Tokyo’nun güneyinde kalan Yokohama Daikoku yolcu gemisi terminalinde demirde tutulan Diamond Princess gemisi, ikinci haftasına girdi. Japonya, gemideki coronavirüs hastası sayısının 65 kişi daha artarak, 135’e yükseldiğini bildirdi. Gemideki yolcuların, sosyal medya aracılığıyla psikolojik sorunların baş gösterdiği paylaşımları tüm dünyanın dikkatini çekiyor.

Diamond Princess

Coronavirüs’ün yeni tespit edildiği 65 kişinin, 45’inin Japon ve 11’inin ABD vatandaşı olduğu bildirildi. Japon Sağlık Bakanlığı gemideki karantina sürecinin, en başta kararlaştırılan 14 günü aşacağının bilgisini verdi.

Diamond Princess'ın kaptanının açıklamaları doğrultusunda, geminin havalandırmalarına sürekli olarak temiz hava verildiği ve yolcuların ana güverteye çıkarak hava almalarına izin verildiği öğrenildi. 

Diamond Princess

Coronavirüs salgını, şimdiye kadar 1000’e yakın kişinin ölümüne yol açtı. 40.000 üzerinde kişinin ise virüsü kaptığı biliniyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.