Satılık Tekneler

Deniz Tutkunları Yamaha ve Brig'le Kalamış Marina'da Buluşuyor!
4/9/2019 Deniz Tutkunları Yamaha ve Brig'le Kalamış Marina'da Buluşuyor! Yamaha MarineSETUR’un ev sahipliğini yaptığı İstanbul Kalamış Marina’da düzenlenecek olan etkinlikte, Yamaha marka dıştan takma motorların güç verdiği, BRIG marka RIB botlarla birlikte deniz tutkunlarını ağırlayacak. 

setur-yamaha

Kando felsefesi ile etkileyici tasarımlar ve öncü teknolojiler geliştirmeye odaklanan Yamaha, 2019 yılında da sektöre heyecan katmaya devam ediyor. Zengin model ve sınırsız kişiselleştirme olanağı sağlayan aksesuar çeşitliliğinin yanı sıra, ikinci el gibi sektörde ilklere imza atan özel hizmetleriyle fark yaratan marka, müşteri odaklı hizmet stratejisiyle beklentilerin ötesine geçiyor. 

Yine 2018 yılında dünyanın en fazla gelişim gösteren ödülüne hak kazanan, harika dizayn ve sürüş keyfine sahip BRIG marka sert karinalı şişme botlarla, 13 Nisan 2019 Cumartesi günü deniz severlere çok farklı bir deniz keyfi sunmaya hazırlanıyor.

brigeagle 10

Garantiden, kaskoya, kredi ve leasingden ikinci el satışa kadar birçok hizmeti marka çatısı altında toplayan ve kurumsal bir yapı oluşturarak ‘müşteri odaklı hizmet’ felsefesini sürekli geliştiren Burla Marine departmanı; tüm ülkeye yayılmış durumdaki yetkili bayi ve servisleri aracılığıyla, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik projeler geliştiriyor.

​www.burla.com/marine

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.