Satılık Tekneler

Damen Blue Ocean, Destek Gemisi Oldu
2/17/2021 Damen Blue Ocean, Destek Gemisi Oldu

Damen Yachting
’in YS 5009 tipi Blue Ocean’ı, Gene Machine süperyatın destek gemisine dönüştürüldü. Satışı yeni gerçekleşen destek gemisinin adı da, Gene Chaser oldu. 

Gene Chaser

Destek gemisinin üreticisi Damen Yachting ve süperyatın üreticisi Amels tarafından da doğrulanan satış neticesinde, 55 metrelik destek gemisinin renginin de süperyata uydurulduğu görüldü. Yeni ismiyle Gene Chaser, Vlissingen’deki tesislerde gerçekleşen refitin ardından özel bir törenle teslim edildi. 

Gene Chaser  Gene Chaser

Gene Chaser’ın iç mekanlarında kapsamlı değişikliklere gidildi. Henüz 2020’de yapılmış olmasına rağmen yeni sahibinin özel talepleri doğrultusunda destek gemisine, araştırma laboratuvarı kuruldu. Ana salonu ıslak ve kuru laboratuvara dönüştürülürken, diğer bölümler konferans ve eğitim amaçlı yeniden düzenlendi.

Gene Chaser  Gene Chaser

Gemide 8 kişilik araştırma ekibi konaklayabiliyorken, 7 kişilik mürettebat ve yanında 4 kişilik tam zamanlı bilim insanı grubu görev yapabilecek. 
 
www.damen.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.