Satılık Tekneler

CRN, 62 Metrelik Tasarımının İç Mekanlarını Paylaştı
11/19/2019 CRN, 62 Metrelik Tasarımının İç Mekanlarını Paylaştı İtalyan tersane CRN, 62 metrelik süperyat projesinin iç mekanlarını paylaştı. Proje ismi Hull 138 olan süperyatın iç mekanları, Pulina Exclusive Interiors tarafından tasarlandı. 

CRN, Hull 138

Tersane tarafından ‘sofistike’ olarak nitelendirilen duvar dekorasyonlarıyla dikkat çeken süperyatın iç mekanları, geniş yaşam ve yemek alanları sunuyor. Oldukça aydınlık bir atmosfere sahip olan iç mekanlarda, çağdaş yaşam konsepti hakim. 

CRN, Hull 138

Naturel tonların tercih edildiği yatta, birinci sınıf malzemeler tercih edildi. Geniş camların kullanıldığı tasarımın tekne sahibi kamarası, 180 derecelik manzara sunuyor. Süperyatın ana salonu, ana güvertede yer alıyor. 

CRN, Hull 138

Tasarımcısı Omega’nın şık ve sportif karakteristik çizgilerini yansıtan bir tasarım olan Hull 138, dikey burun yapısı sayesinde alt güvertesinde daha geniş bir yaşam alanına imkan sağlamış.

CRN, Hull 138.

Ocak 2018’de satışı açıklanan süperyatın, gövde ve üst binasının yapımı tamamladı. Sahibine teslimatı 2021’de gerçekleşecek. 

CRN, Hull 138..


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.