Satılık Tekneler

Compass Tenders’dan Yeni Limuzin Serisi
11/9/2018 Compass Tenders’dan Yeni Limuzin Serisi Compass Tenders, yeni limuzin tipi servis tekneleriyle piyasada adından söz ettirmeye devam ediyor. Her bir modeli 36 knot sürate erişebilen kapalı güverteli servis tekneleri, markanın yeni Latitude serisini oluşturuyor. İçi ve dışı alıcının tercihlerine göre kişiselleştirilebilen servis teknesi modelleri, ana geminin stilini yansıtacak şekilde tasarlanıyor. Modeller North, South, East ve West olarak sınıflandırılıyor.

Compass Tenders

North modeli, klasik stilli ve Venedik deniz taksi havasında tasarlanmış bir model. Boydan boya kapalı olan güvertesi, istenildiğinde açılan tavan sistemi sayesinde misafirlerin gökyüzünü izleyebilmesine de olanak sağlıyor. Teknenin kıç güvertesinde ekstra koltuk ve buzdolabıyla birlikte, iklimlendirme sistemi de var. 

North
North.

Latitude sersinin South modeli, salonun doğrudan kıç güverteye açıldığı bir tasarıma sahip. Latitude serisinin tüm diğer modellerinde olduğu gibi, bu modelde de misafirleri rüzgar ve serpintiden koruyacak bir yapısı var.

South

Latitude East modeli, South modelindeki gibi bir güverte yapısı sunuyor. Temel farklılık ise, ana salonun kıç güverteye doğrudan açılmıyor olması. Tam boy tavanı sayesinde teknenin iç mekanı olabildiğince büyütülmüş. Tamamı kapalı alanda oturabilen misafir kapasitesi 12 kişi. 

East
East.

Latitude West, daha kıvrımlı çizgilere sahip bir tasarım olarak karşımızda. Açık havada öne dönük misafir koltukları bulunan tasarım, daha kısa bir kapalı mekana sahip. Elektrikli kontrol edilen kapıları, salon kısmını açık bölümden ayırıyor. 

West
West.

Compass, tüm Latitude modelleri için iki yıl garanti veriyor. En iyi denizcilik teknolojileri ve mühendislik paketleriyle donatılmak üzere tasarlanan Latitude servis teknesi serisi, tamamı yarı-kişiselleştirilebilir olarak piyasada yer alıyor. Serinin ilk modeli 2019 Şubat ayında suya indirilecek.

Fotoğraflar: Compass Tenders

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.