Satılık Tekneler

İletişim
Tatari Turizm Yatçılık ve Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti
Bülent Tatari
Land
Line :
0232 465 1040
Cell Phone : 0532 582 3800
Address : Dalyan Mahallesi 4168 sokak No 3/2 Çeşme İzmir İzmir/Türkiye
Store
Send a Message
Other Ads
Add my favorites
Send a friend
Disclaimer

Our Facebook Page

Comet Cat 37 Ad no: 11323
PRICE : 247,800 €
  • Technical Details
  • Description
  • Video
  • Brochure

 

Comet 37 CAT

Comar, CometCat 37 ile katamaran dünyasına çarpıcı bir giriş yapıyor. 5 ana özelliğe çok dikkat edilmiş,

Sportif hatlara sahip, TASARIM

dikkate değer hız ve PERFORMANS

güverte bağlantıları, hassas dümeni ve kolay yelken açma özellikleri sayesinde KOLAY KULLANIM,

güverte güvenliğine gösterilmiş azami önem ile fazlasıyla GÜVEN

KONFOR lu yepyeni bir yat. 

CometCat 37, güverte üstü ve altındaki mevcut alanların kolay kullanabilirliği, performansı ve güvenliği göz alındığında yat dünyasında gelinen son noktayı koyuyor. Comet’in hızlı yelkenli deneyimleriyle yaratılan CometCat 37, hem göze hoş dizaynı, hem de alan değerlendirilmesiyle bir ailenin ihtiyacını karşılayan, aynı zamanda denizcinin taleplerini kolayca karşılayabilmesi ile ideal bir yat. İdaresi oldukça kolay olan CometCat 37, 50 foot uzunluğundaki cruiser-racer performansı sunuyor.

TASARIM

Adeta deniz üzerinde bir balkon hissiyatı yaşatan CometCat 37, kokpit ve salon arasındaki düz ayaklılık  ile dümenciye pruvalar ve rüzgaraltı pruvası için eksiksiz bir görüş mesafesi sağlamaktadır. Salondan ve kokpitten kullanılabilen mutfak, salon ve kokpit arasında bağlantı oluşturmaktadır ve yaşam alanının merkez noktası konumundadır..

Büyük pencereli evler Comar RS modelleri için ilham kaynağıdır. Bu nedenle güverte altı iç alanların ışık alması sağlanmıştır ve kabinlerin yüksekliğine önem verilmiştir. Müşterilerin istekleri doğrultusunda 2/3/4 kabin ve 2 tuvalet seçenekleri mevcuttur. Her kabinde kilitli dolap ve azami depolama alanı bulunmaktadır. Kabinlerde doğal meşe odunu kullanılmıştır. Görünürde minimal ancak depolama alanı adına işlevsel bir tarza sahiptir.

KONFOR

Güverte kamarası  pencereleri ve lombozlar arasındaki devamlılık, gece yolculuğu esnasında her noktadan dışarıyı görme ve gündüz vakti ışık alan iç alanlar olanağını sunmaktadır. Yaşam alanının kapalı olması her mevsim kullanım kolaylığı sağlarken, açılır tavanın ortasında yer alan pencere yat içinden etrafı gözlemleme imkanı yaratır. Çizim alanında bir buzdolabı ve mutfaktaki çalışma alanını ikiye katlayan bir tezgah bulunmaktadır.

KONSTRÜKSİYON

Yapısı Corecell Sandwich planında oluşturulmuştur. Ağırlığı minimumda tutmak için çok çaba sarfedilmiştir.. Azami performans alabilmek adına güvertedeki ağırlığın teknenin ortasına yerleştirilmesi üzerine bir çalışma yapılmıştır. .

NAVİGASYON

CometCat 37’nin navigasyon kontrolü tamamiyle denizcinin elindedir, daha az mürettebat ile kolayca kullanılması için 4 vinç bulunmaktadır. Dümencinin pozisyonu kokpit ve salona rahatça ulaşabileceği yerdedir.

PERFORMANS

İnce su hatları, salma ve dümenler, yer değişimi sırasında düşük direnç olanağı sunar ve bu da teknolojij yapı garantisi ile korunur. Boş ağırlık 5.5 ila 5.8 ton arasında olup donanıma göre değişiklik gösterebilir. İddalı yelken planı Cat 37’ye değişik bir ağırlık/güç oranı sağlar. Comet Cat 37 her tür rüzgarda ilerleme sağlamaktadır.

GÜVERTE DÜZENİ

Yoğun kullanım için planlanmış güverte donanımları kokpitten kumanda edilen 4 proporsiyonlu/orantılı vinçten oluşmaktadır. Kıç tarafında bulunan çift dümen navigasyon sırasında açık bir görüş alanı ve dalgalardan ve rüzgardan korunma sağlar. Kokpite yakın oluş, kolay erişebilirlik ve misafirler ile etkileşim sağlamaktadır. Dümen sistemi mekanik sistemi kolay kullanılabilir kılar: böylece dümenin hassasiyeti ve dayanıklılığı hidrolik sisteme göre daha kolaydır.

DENİZDE GÜVENLİK

CometCat 37, batmayı önlemek amacıyla sahip olduğu 7900 litre kapasiteli su geçirmez bölmeleriyle son derece güvenlidir. Yüksek hız durumu için gövdeye yerleştirilmiş crash boxes bulunmaktadır. Tuza dayanıklı yapırştırıcılarla lamine edilmiş salmalar gövdeye yerleştirilmiştir. Bu yapıştırıcılar darbe ve çarpışma esnasına kadar işlevsellik garanti etmektedir. Iskotanın ve yelken halatlarının pozisyonları olumsuz hava koşullarında dahil kokpiti terk etmeden kolay manevra olanağı sağlamaktadır. 

Ad Type New
Yacht Type Catamaran
Flag Yabancı
Country Italy
City Roma
Marina Place Belirtilmemiş
Make Comar
Model Comet Cat 37
Date of Build 2018
Length 38.0 ft - 11.67 mt
Width 19.0 ft - 5.84 mt
Draft 3.0 ft - .98 mt
Weight 12000 lbs - 6.00 tons
Engine Brand Lombardini
Number of Engines 2
Engine Power 40 HP
Engine Hours Belirtilmemiş
Fuel Type Diesel
Fuel Tank 42 gal - 160 ltr
Water Tank 79 gal - 300 ltr
Total Cabins 3
Number of Beds 6
WC 2
Equipments
Other Ads
[] []


carpoint