Satılık Tekneler

CdM, Yeni Explorer Acciaio 123’ü Suya İndirdi
9/23/2019 CdM, Yeni Explorer Acciaio 123’ü Suya İndirdi İtalyan tersane Cantiere delle Marche, 37,45 metrelik explorer tipi motoryatını suya indirdi. Çelik gövde ve alüminyum üst binadan inşa edilen Acciaio 123 model isimli motoryatın, tasarımını ve mühendisliğini Hydro Tec firması gerçekleştirdi.

Acciaio 123

CdM’nin Acciaio serisinde piyasaya sunulan 105 modelinin ardından ikinci model olan Acciaio 123, çağdaş özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Toplamda 5 misafir kamarasına sahip olan Acciaio 123​motoryat, mürettebat bölümünde 7 kişilik ekibe ev sahipliği yapabiliyor. 3 kat güvertesinde, birden fazla yemek ve oturma alanı düşünülmüş. Tekne sahibi kamarası ana güvertenin ön bölümünde yer alıyor ve mutfak bölümü iskele tarafta konumlanıyor.

Acciaio 123.

Çift Caterpillar motorlara sahip olan Acciaio 123, 13 knot sürate erişebiliyor. Seyir sürati olan 10 knot ile, 5500 deniz mili menzili var.
 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS