Satılık Tekneler

Cannes Yachting Festival’da Maritimo Rüzgarı!
9/6/2018 Cannes Yachting Festival’da Maritimo Rüzgarı! Denizcilik sektörünün dört gözle beklediği Cannes Yachting Festival’a sadece saatler kaldı. Yat sektöründe adından söz ettiren Maritimo markası, çarpıcı modelleriyle Cannes’da meraklılarıyla bir araya gelecek.

maritimo m 51

Maritimo’nun gözde modellerinden olan M51, Cannes Yachting Festival’da görücüye çıkacak motoryatlardan biri. Kapalı flybridge’i sayesinde, çok daha büyük motoryatlarda sunulan özellikleri daha kompakt boyutlarda gerçeğe dönüştüren bir model olan M51, ederinin çok daha üzerinde bir motoryat.

maritimo x 50

Zevkli döşenmiş iç mekanı ve geniş kapalı yaşam alanlarıyla, M51 fark yaratıyor. Tam genişlikteki master süiti ve toplam 7 kişilik konaklama kapasitesi, motoryatın öne çıkan özellikleri.

maritimo x 60 maritimo x 60

Marka yüzünü yeni X50 ve X60 serileriyle daha da güçlendiren Maritimo, bu iki yeni modelinin tanıtımını Cannes Yachting Festival’da gerçekleştirecek. Sportif motoryat piyasasına adeta damga vuran iki model, benzersiz süperyat çizgileriyle dikkat çekiyor.

maritimo

Yüksek ölçüde kişiselleştirilebilir modeller olan Maritimo X50 ve X60, derin V gövdeleri sayesinde çok daha yumuşak ve kuru seyir imkanı sunuyor. 

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

Hello, I am Adams Patrick, I will like to invest in your country. all I want is an honest and reliable person who can be my partner. please email me on adamspatrick191@gmail.com for more details. Best Regards Adams Patrick US Army Afghanistan.

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS