Satılık Tekneler

Bu Yılın İkinci X-Yachts ''In-House Boat Show'' Etkinliği Başlıyor
10/15/2019 Bu Yılın İkinci X-Yachts ''In-House Boat Show'' Etkinliği Başlıyor X-Yachts tarafından düzenlenen bu geleneksel etkinlik, 9 Kasım Cumartesi - 10 Kasım Pazar günlerinde X-Yachts'ın Haderslev / Danimarka 'daki genel merkezi, marinası ve kapalı showroomunda düzenlenecek.

In-House” etkinliği; müstakbel X-Yachts sahiplerine, üretim tesislerini ziyaret etmek, kızaktaki teknelerin anatomisini ve inşa kalitesini görmek, X-Yachts’ın kendi marinası ve özel showroom’unda sergilenen modelleri zaman sınırlaması olmaksızın daha yakından inceleyip tanımak ve şirket yöneticileri, mühendisleri, tasarımcıları ile bizzat tanışıp görüşmek için bulunmaz bir fırsat sunuyor.

X-Yachts ''In-House Boat Show''

Ayrıca, üretimdeki ve 2’nci el satıştaki pek çok tekneyi incelemenin yanında, X-Yachts çözüm ortaklarından North, Elvstrøm, Furlerboom, B&G ve Raymarine hakkında hazır bulunacak ilgililerden bilgi almak fırsatını bulabilecekler.

In-House” ta bu yıl Xcruising serisinden Xc 45‘in yanında, Xperformance serisinden Xp 44 görülebilecek. Ayrıca, yeni “PureX” serisinin bu yıl suya indirilen en küçük üyesi ve 2019 “Avrupa’da Yılın Teknesi” adayı X4.0 ile yine aynı seriden X4.3 ve X4.9 da, bu yıl In-House Boat Show’da sergilenen tekneler arasında yer alacaklar.

X-Yachts ''In-House Boat Show''

.X-Yachts’ın Haderslev şehrindeki Danimarka üretim merkezi, Hamburg havalimanına kara yolu ile 2 saat mesafededir. THY’nin İstanbul - Hamburg arasında günde birkaç seferi bulunmaktadır. Pegasus Airlines da, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan Hamburg’a günde iki sefer yapmaktadır.

Bu etkinliğe katılmak, program ve organizasyon ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki irtibat numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Haderslev-Danimarka

Mustafa Soyutürk

Telefon : 0533 465 44 16 
E-mail  : info@x-yachts.com.tr 

www.x-yachts.com.tr 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.