Satılık Tekneler

Benetti'den 107 Metrelik ''Lana''
6/23/2020 Benetti'den 107 Metrelik ''Lana'' Benetti -Lana

Süperyat üreticisi Benetti, 107 metrelik süperyat projesini geçtiğimiz hafta sahibine teslim etti. Tersanenin şimdiye inşa ettiği en büyük süperyatlardan biri olan FB277 proje numaralı tasarımın adının Lana olduğu açıklandı.

Benetti -Lana

Hacmi 3900 GT olan süperyat Lana, çarpıcı çizgileri ve alışılagelmişin ötesinde tasarımıyla dikkat çekiyor. Geride bıraktığımız kış aylarında son rötuşları yapılan ve karmaşık sistemleri donatılan süperyatın üzerinde İngiltere, İsveç ve Norveç menşeili firmalar çeşitli sistemlerin üreticileri olarak çalıştılar.

Benetti -Lana 

Süperyat Lana’nın tasarımı, Benetti’nin kendi tasarım ekibi tarafından gerçekleştirildi. Mühendisliğini ise, PierLuigi Ausonio Naval Architecture firması tamamladı. Çift dizel-elektrik motorla donatılan süperyat, her biri 2800 kW güç üretebilen motorları sayesinde 18,5 knot sürate erişebiliyor. Konforlu seyir sürati ise 12 knot. 

Benetti -Lana

12 kişilik misafir grubunun konaklayabildiği süperyatta, 34 mürettebat görev yapacak. Toplamda 8 süit kamara bulunurken, kamaraların 7'si VIP olarak tasarlanmış ve ana güvertede konumlandırılmış. Master süit ise, süperyatın köprü güvertesinde yer alıyor.

Benetti -Lana Benetti -Lana

Helikopter pisti, güneş güvertesinde büyük yüzme havuzu, sağlık merkezi, masaj odaları, hamam ve spor salonu süperyatın özelliklerinin başta gelenleri arasında. 

Benetti -Lana Benetti -Lana

Fotoğraflar : Benetti & Imperial

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.