Satılık Tekneler

Bahamalar’a Özel Tasarım ''LeVen 90''
9/14/2021 Bahamalar’a Özel Tasarım ''LeVen 90'' LeVen 90

Vripack
’ın tasarladığı 28 metre boyundaki LeVen 90, alüminyumdan inşa edilmiş ve 2019’da sahibine teslim edilmişti. Hollandalı tersane Van der Valk tarafından yapılan motoryat, Vripack’ın yenilikçi ‘kayan gövdesine’ entegre jet itiş sistemleriyle sığ sularda rahatlıkla seyredebiliyor.

LeVen 90
LeVen 90 LeVen 90

Pazara sunulduğundan beri 4 ayrı yenilikçilik ve tasarım ödülüne layık görülen LeVen 90 motoryat, güverteler arası engelsiz geçiş sunan tasarımıyla dikkat çekiyor. Geniş açık yaşam alanlarının yanı sıra 3 metre tavan yüksekliğine sahip ana güvertesi, öne çıkan özelliklerin başında geliyor. 

LeVen 90

Kompakt boyutlarıyla sunduğu muazzam yaşam alanları sayesinde daha fazla alıcıya hitap etmek üzere geliştirilen motoryat, her metre karesinde etkileyici düzeyde kullanışlı çözümler sağlıyor. 

LeVen 90

Oldukça sessiz ve titreşimsiz çalışan jet itiş sistemleri ile LeVen 90, 25 knot üzeri süratlere erişebiliyor. Vripack’ın eşsiz ‘slide hull’ teknolojisi, daha az sürtünmeyle daha verimli seyir imkanı yaratıyor. 
 


vripack.com
vandervalkshipyard.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS