Satılık Tekneler

Azimut 53 Piyasaya Çıkıyor !
2/20/2021 Azimut 53 Piyasaya Çıkıyor !

Azimut 53

Şık Mancini stili ve IPS itiş sistemiyle, yeni Azimut 53 pazara çıkmaya hazırlanıyor. Azimut 78’in tasarımında rol alan Alberto Mancini’nin ekibi, bu kez daha zorlu bir projeyle gündeme geldi. Yeni 53 projesinde motoryatın stilinin yanı sıra, daha küçük boyutlara daha fazla yaşam alanı sığdırabilmeyi başaran Mancini, ortaya çıkardığı mükemmel tasarım oranlarıyla yeni motoryatı benzersiz kılıyor.

Azimut 53


Yeni Azimut 53’de, D11 bloğuna sahip IPS950 motorlar yer alacak. Her biri 725 beygir güç üretebilen motorlar sayesinde, motoryatın 30 knot üzeri süratlere erişebileceği hesaplanıyor. 

Azimut 53

Alt güvertede motorların olabildiğince kıça kaydırılması sayesinde daha fazla yaşam alanı oluşturulabilmiş. Bu sayede sıradan tasarımlara göre fazladan 2 fitlik alt güvertede yaşam alanı boyu kazandırılan tasarımda 3 geniş misafir kamarası yer alıyor. Master kamarada süit giyinme odası yer alıyor. Kamara, gövdenin tüm genişliğinden faydalanacak şekilde tasarlanmış. Azimut bu modelde, mürettebat kamarası seçeneği de sunacak. 

Azimut 53
www.azimutyachts.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.