Satılık Tekneler

Anvera 48 Cannes’a Hazır
8/6/2018 Anvera 48 Cannes’a Hazır Tamamen karbon fiber malzemeden üretilen Anvera 48, Cannes Yachting Festival’da sergilenecek. İtalyan üretici, Anvera 48’i Avrupa’nın en önemli denizcilik organizasyonunda uluslararası düzeyde ilk defa lanse ederek, pazara iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. 

Anvera 48

Üreticinin 55 feet’lik modelinin ardından piyasaya sürdüğü ikinci karbon fiber bot olan Anvera 48 modeli, Aldo Drudi tarafından tasarlandı. Paolo Picchi tarafından tamamlanan 3-D çalışmalarının yanı sıra mühendisliğini Andera Frabetti gerçekleştirdi. 

Anvera 48.

Gövdenin ortasına yakın bir bölümden itibaren sancak ve iskele tarafta dışarı doğru katlanarak açılan platformlar, 48 feet’lik botun dikkat çeken özelliklerinin başında geliyor. Dümen istasyonu ve koltuğu gölgelendiren hard top tavan da yine önemli özelliklerden biri. Rakiplerine göre en büyük avantajı ise içten takma çift dizel makinalar ve rahat bir şekilde gece konaklayabileceğiniz kabine sahip olması diyebiliriz.

Anvera Türkiyede satışa Apomare firması tarafından sunulmaktadır.

www.apomare.com

0532 211 5005

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.