Satılık Tekneler

America’s Cup’dan Koy İçi Yarışlarına..
12/24/2020 America’s Cup’dan Koy İçi Yarışlarına.. Mills Design, en yeni nesil foiling America’s Cup teknelerinin teknolojisini erişilebilir kılıyor. Mills Design’ın eski bir müşterisi olan ve Year Roberto Lacote’nin sahibi İtalyan yelkenci; kendi ekibinin direktörü, North Sails’den Alessio Razeto ile birlikte bu projenin ilk ürününün hayata geçirilmesinde yer aldı. Kendisi, mini-maxi boyutlarında bir foiler yarış teknesi olarak geliştirilen tasarımın, ilk gövdesinin sahibi olacak. 

Flying Nikka

Yeni tasarım, tek gövdeli America’s Cup AC75 foiling yarış yelkenlilerinin teknolojisine sahip olacak. Tüm bunların ötesinde, daha kullanıcı dostu ve erişilebilir maliyetli bir paket olarak alıcılara sunulacak. 

10 knot rüzgarda foil edebilen bir tasarım olan ‘Flying Nikka’, sadece 5 kişilik ekiple yelken yapabilecek. Teknede elektrikli vinçler ve kontroller mevcut olacak. 

Flying Nikka

An itibariyle Auckland’da mücadele eden America’s Cup takımlarının, ar-ge departmanlarından tecrübe sahibi mühendis ekibi ve North Sails tasarım uzmanlarının, Team New Zealand tarafından geliştirilen Gomboc dinamik simülatörü ile yaptığı kapsamlı çalışmalar neticesinde geliştirilen Flying Nikka, 2022 yılında hazır olacak. 

Flying Nikka Team

www.americascup.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.