Satılık Tekneler

Amels’in İlk Hibrit Yatı Teslim Edildi
7/5/2018 Amels’in İlk Hibrit Yatı Teslim Edildi
Hollandalı üretici Amels, şimdiye kadar inşa ettiği ilk hibrit süperyat projesinin teslimatını gerçekleştirdi. Tam boyu 57,7 metre olan Limited Edition serisine ait Amels 188 modeli, ortaya çıkan fazla ısı enerjisini yeniden kullanan sistemlere sahip.

Amels 188

Teslimatı tamamlanan süperyatın ismi, Volpini 2. Akdeniz’e doğru seyrine başlayan çiçeği burnunda süperyat, tersanenin 2014 senesinde başlattığı yeni arge programının bir ürünü.

Amels 188.

Amels’in Limited Edition serisinin en son modeli olan Amels 188 Volpini 2, ilk defa 2015 Monaco Yat Fuarı’nda tanıtılmıştı. Serinin 8. modeli olan Amels 188, kız kardeşi Amels 180’den daha uzun ve 970 GT hacme sahip.

Amels 188..

Amels, Volpini 2 süperyatın tasarımında Tim Heywood ile işbirliği yaptı. Tamamen özel tasarlanan iç mekanı ise, sahibinin talebi doğrultusunda Reymond Langton tarafından dekore edildi.

Amels 188,

12 misafir kapasitesi sunan süperyatın 80 metrekarelik tekne sahibi kamarası ve dışarı katlanarak açılan balkonlara sahip 6 misafir süiti, konaklama kapasitesini oluşturuyor. Yatın 30 metrekarelik beach club’ı ve sağlık ile spor merkezi, dikkat çekici niteliklerinin başında.



Fotoğraflar: Amels


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.