Satılık Tekneler

Amels 180 Limited Editions Satıldı
11/27/2018 Amels 180 Limited Editions Satıldı Hollandalı tersane Amels, 180 Limited Editions serisi süperyatının satışını açıkladı. Satış, Fort Lauderdale Uluslararası Yat Fuarı’nda gerçekleşti.

Yapımı halihazırda devam eden süperyatın, 2019 yaz sezonunda teslim edilebileceği biliniyordu. Satışın ardından süperyatın renginin, sahibinin tercihi doğrultusunda, tasarımcı Tim Heywood ve Amels’in kendi tasarım ekibiyle birlikte mavi gövde ve antrasit gri olarak kararlaştırıldığı açıklandı. Amels, bu renk seçiminin köprünün uzun hatlarını ve güneş güvertelerini ön plana çıkardığını belirtti.

Amels, 180 Limited Editions

Süperyatın özel tasarım iç mekanı, sahibinin seçimine göre, California menşeili butik stüdyo Bonesteel Trout Hall tarafından tasarlanacak. Stüdyo, Amels iç dekorasyon ekibiyle birlikte çalışacak.

Amels 180’in tam 190 metrekarelik güneş güvertesi ve sky lounge ile birlikte tasarlanmış köprü güvertesi, öne çıkan özellikleri arasında. Tekne sahibi kamarasının katlanarak dışa doğru açılan balkonu da dikkat çeken bir diğer özellik. Toplamda 6 kamaralı iç düzen sunacak olan süperyatt,a 12 kişilik misafir kapasitesi olacak. Mürettebat sayısı da yine 12 kişiye kadar planlanabilecek.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.