Satılık Tekneler

İletişim
oktay bala

Telefon :
0543 280 1969
Cep Telefonu : 0543 280 1969
Mesaj Gönder
Diğer İlanları
Favorilerime ekle
Arkadaşıma gönder
Yasal Uyarı

Facebook sayfamız

6 metre fiber gezi ve balık teknesi İlan no: 12419
FİYATI : 17 TL
  • Teknik Özellikler
  • Açıklama
  • Video
  • Broşür

Çok özel bir flikadır. Norveç yapımıdır, iskele baş omuzlukta orjinal metal plakasında seri no dahil tüm özellikleri yer almaktadır. Orjinalini hiç bozmadan üzerinde çalışıldı. Çift çidar, 10 cm arayla yapılmış, dış çıdar ve iç çidar 7 mm kalınlığındadır. Omurga içine 3lük krom yerleştirilmiş, normalde biz bunu şaft için kullanıyoruz ancak norveçliler omurganın içine baştan kıça şaft yerleştirmişler. Biz de pervane yeri açarken denk geldik. Hem karinayı hem de bu omurgayı kesip çenelik açmak için iki gün uğraştık. Çok çok sağlam bir tekne, nereye vurursan vur. Karınlı bir tekne, ciddi bir havada çok ciddi dalgalara mağruz kaldık ancak tekne çok sarsılmadı, kafasını bile eğmedi.

Tekne, istanbul, fenerbahçe, kurbağalıdere'dedir. 

 

Diğer özellikleri : 5,90 metre boyunda, 2.10 metre genişliğinde, 7 mm'lik dökme fiber ile 10 cm arayla çift çidar halinde üretilmiştir. Omurga içinde yekpare ( baştan kıça ) 3'lük krom vardır. İskele ve sancak boyunca 45 cm genişliğinde, 70 cm yüksekliğinde hava tankı vardır. Oturma yeri olarak kullanılabiliyor. Ancak bu teknenin batmaması ( denizin dibine gitmemesi  ) için yapılmış bir güvenlik bölgesidir.

Piyade tipi. 6 kürek yeri iptal edilip, kestane motor yatakları yerleştirilip, içten motor için pervane çeneliği açılmıştır. 10,5 hp pancar motor ve otomatik şanzuman vardır. Motor ve şanzuman çok iyi durumdadır, haftalarca kullanmasanız bile tek kontakta çalışmaktadır.

marin kontra ve eğriler üzerindedir, fiber kaplıdır, epoksi astar ve epoksi macun kaplıdır. Arkada 8 kişilik oturma yeri vardır. üstünde 2 metre yatılabilecek alan içinde 2.30 cm yatılabilecek L tipi yatak /koltuk düzeneği vardır. 

40 w mono kristal ( hem güneş, hem de gün ışığıyla çalışır) iki güneş paneli vardır. 60'lık iki akü ve 110 luk 1 akü vardır. 

Radyo ve mp3 çalar, güçlü iki hapörlör vardır. Aydınlatma sistemleri sıfırdır. 

Hidraforu vardır, duş başlığı vardır. tonoz ve normal çapası yeterince de ip vardır. 

Bağlama kütüğü yoktur. Ancak bağlama kütüğünü devretmek isteyenler vardır. Bu fiyata dahil değildir. Bağlama kütüğü için ayrıca 1250-2000 tl arasında 6 metre pancar kayıtlı bağlama kütüklerini devretmek isteyen dostlar vardır. Satış sırasında yardımcı olabilirim. 

Teknenin son fiyatı yazıldığı gibidir. Keşke pazarlık yapmasak. Yelkenliye geçiş için tekneyi satmak zorunda kalıyoruz, bu fiyata yerine koyabilecek başka bir tekne bulamayacağız, kaçırmamanızı tavsiye ederim. Dilerseniz, aynı yer de tekneyi bağlamaya devam edebilirsiniz. 

 

İlan Türü 2. El
Yat Tipi Fiber
Bayrak TC
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul
Bağlı Olduğu Yer kurbağalıdere
Marka norveç filika
Model piyade
Üretim Tarihi 1976
Boy 19,0 ft - 5,90 mt
En 7,0 ft - 2,10 mt
Su Kesimi 3,0 ft - ,80 mt
Ağırlık 4000 lbs - 2,00 tons
Motor Markası Diğer
Motor Adedi 1
Motor Gücü 9.9 HP
Motor Saati Belirtilmemiş
Yakıt Türü Dizel
Yakıt Deposu 2 gal - 6 ltr
Su Tankı Belirtilmemiş
Kabin Sayısı 1
Yatak Sayısı 2
WC Sayısı 0
Donanımlar
  • Jenerator
İlgili İlanlar
[] []Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.