Satılık Tekneler

56M Turquoise Blue II
2/18/2021 56M Turquoise Blue II Dünyanın önde gelen lüks motoryat üreticilerinden Turquoise Yachts, klasik görünümlü modern bir süperyat olan Blue II’yi geçtiğimiz yıl suya indirdi. Modern teknik platform üzerine geliştirilen ve 1960’ların stilini ortaya koyan süperyat Blue II, göz alıcı tasarımının yanı sıra buz sınıfı gövdesi ve hibrit itiş sistemleriyle fark yaratıyor. 

Turquoise Yachts-Blue II

Tasarımını Hoek’in yaptığı 56 metrelik Blue II süperyat, Mayıs 2020’de suya indirildi. Buharlı gemilerin klasik dönemine atıfta bulunan bir tasarım olan Blue II, modern kavisleriyle çağdaş bir hava yaratıyor. 

Turquoise Yachts-Blue II

Blue II, buz sınıfı gövdesinin üzerine alüminyum üst binadan inşa edildi. Bu sayede, Kuzeybatı geçişlerini rahatlıkla tamamlayarak kutup bölgelerinde seyir yapabilecek. Motoryat, son teknoloji modern dizel-elektrik hibrit itiş sisteminin yanı sıra gelişmiş uydu iletişimi donanımlarına da sahip. İngiliz tasarım stüdyosu Vickers tarafından dekore edilen iç mekanları, toplamda 785GT hacim sunuyor.

 
www.turquoiseyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.