Satılık Tekneler

56 Metrelik Perini Navi Suya İndi
12/4/2018 56 Metrelik Perini Navi Suya İndi

İtalyan Perini Navi, 56 metrelik süperyat projesini Türkiye’de suya indirdi. Çelik deplasman gövde ve alüminyum üst binadan inşa edilen süperyat, son rötuşlarının tamamlanması için üreticinin İtalya’daki tesislerine getirilecek.

56 Metrelik Perini Navi Suya İndi

Üç kat güverteye sahip olan süperyat, 5 kamaralı misafir konaklama düzeni sunuyor. Mürettebat kapasitesi ise 9 kişi. Satışı Ekim 2017’de gerçekleşen süperyatın taahhüt edilen tarihte tamamlandığı ve sahibine teslimatının da büyük olasılıkla termin süresi içinde gerçekleşeceği, Perini Navi CEO’su Lamberto Tacoli tarafından özellikle belirtildi. Tacoli; ''Bu pazar yeniden büyüme trendine girmiş bulunuyor ve Perini Navi’de dünya çapında kilit rol oynamaya devam etmek istiyor.'' dedi.

Üreticinin Viareggio’daki tesislerinde yapımı tamamlanacak olan 56 metrelik süperyat, kapalı skylounge tasarımıyla dikkat çekiyor. Üç kat güvertesinin tamamında uygulanan tavandan yere kadar uzanan camlar ve oldukça korunaklı kokpit bölümü, tasarımın göze çarpan unsurları arasında. Süperyatta aynı zamanda geniş güneşlenme alanları ve bu güvertede yer alan spa havuzu da mevcut.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.