Satılık Tekneler

56 Metrelik Motorlu Yelkenli Regina Satıldı
12/24/2018 56 Metrelik Motorlu Yelkenli Regina Satıldı
56 metrelik Regina, Benjamin Barker - Engel&Volkers Yachting tarafından satış listesinde yer alıyordu. Türk tersane Med Yachts tarafından inşa edilen, Ayberk Apaydın tasarımı olan motorlu yelkenli Regina, 2011’de sahibine teslim edilmişti. Beş yıl aradan sonra, 2016’da refit işleminden geçirilen Regina’nın, yeni sahibine satışının geçtiğimiz hafta gerçekleştiği öğrenildi.

Regina
 
Toplamda 6 kamaralı iç düzen sunan Regina, 12 kişilik misafir kapasitesine sahip. King size yataklı iki ayrı master süiti olan Regina’nın kamaraları arasında, üç adet çift kişilik ve bir adet ikiz yataklı kamara bulunuyor. Süperyatın tüm kamaralarında uydu televizyonları, DVD ve medya sistemleri mevcut.  İklimlendirme sistemleri bağımsız olarak kontrol edilebilen kamaraların, ebeveyn banyosu da ayrıca düşünülmüş.
 
Oldukça cömert güverte alanları sunan süperyat Regina; biri ön, diğeri kıç güvertede yer almak üzere iki ayrı yemek bölümüne sahip. Yemek masalarının her biri 12 kişilik. Öte yandan kıç güvertesinde geniş güneşlenme minderleri ve wet bar bulunuyor. 
 
Liste fiyatında 8 milyon 850 bin Euro talep edilen Regina’nın 2016’da geçirdiği refit işlemleri; yeni gövde boyası, üst binanın verniklenmesi ve arma yenilenmesi gibi önemli işleri kapsıyor. Çift 440’ar beygirlik MTU dizel motorlarla donatılmış olan Regina, motor altında 12 knot seyir sürati sunuyor.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.